KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13989452
nr 1398 9452
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Rökaren. Signerad. Motivet: 29x19, yttermått inklusive ram: 41x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:22:05
21/5 11:26:39
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt